دانلود پاورپوینت شهید ابراهیم همت

فهرست مطالب مقدمه از تولد تا انقلاب فعالیت های پس از انقلاب فعالیت های شهید همت در دفاع مقدس نحوه شهادت روایت شهید سیافزاده از رشادت فرماندهان در عملیات خیبر آردانلود پاورپوینت شهید ابراهیم همت|40280630|oeh168905|شهید همت,فعالیت های پس از انقلاب شهید همت,فعالیت های شهید همت در دفاع مقدس,روایت شهید سیافزاده از رشادت فرماندهان در عملیات خیبر,آرامگاه شهید همت
در حال حاظر شما فایل با عنوان دانلود پاورپوینت شهید ابراهیم همت را دنبال می کنید .

فهرست مطالب


مقدمه

از تولد تا انقلاب

فعالیت های پس از انقلاب

فعالیت های شهید همت در دفاع مقدس

نحوه شهادت

روایت شهید سیاف‌زاده از رشادت فرماندهان در عملیات خیبر

آرامگاه شهید همت

منابع

مقدمه

محمد ابراهیم همتمتولد۱۲ فروردین ۱۳۳۴شهرضااست که در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۶۲جزیره مجنون به شهادترسید. وی معلم و نظامی ایرانی بود، که از فرماندهان ارشدسپاه پاسداراندرجنگ ایران و عراقبشمار می‌آمد. همت پسازانقلابو در سال ۱۳۶۱ مدت کوتاهی را در جبهه جنگلبنانواسرائیلگذراند، سپس بهایرانبازگشت و درجبهه‌هایجنگ ایران و عراقدر عملیات‌هایی، چون فتح‌المبین، بیت‌المقدس، رمضانوخیبرمسئولیت‌هایی را عهده‌داربود. او در اسفند ۱۳۶۲ در جریانعملیات خیبرشهید شد.

از تولد تا انقلاب

محمد ابراهیم همت در ۱۲ فروردین ۱۳۳۴ درشهرضایاصفهانبه دنیا آمد.

پدرش از دوران کودکی او چنین می گوید: در دوران تحصیلش از هوش و استعداد فوق العاده ای برخوردار بود و با موفقیت تمام دوران دبستان و دبیرستان را پشت سر گذاشت. هنگامی که خسته از کار روزانه به خانه برمی گشتم، می دیدم، فرزندم تمامی خستگی ها و مرارت ها را از وجودم پاک می کرد و اگر شبی او را نمی دیدیم، برایم بسیار تلخ و ناگوار بود، وی می گوید: اشتیاق محمد ابراهیم به قرآن و فراگیری آن باعث می شد از مادرش با اصرار بخواهد که به او قرآن یاد بدهد و او را در حفظ سوره ها کمک کند. این علاقه تا حدی بود که از آغاز رفتن به دبیرستان توانست، قرائت کتاب آسمانی قرآن را کاملاً فرا گیرد و برخی از سوره های کوچک را نیز حفظ کند.

و ......

فایل پاورپوینت 21 اسلاید