پاورپوینت آشنايي با مهندسي خلاقيت TRIZ

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنايي با مهندسي خلاقيت TRIZ، در قالب ppt و در 85 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: دانش خلاقيت‌شناسي و TRIZ، دانش پيشگام عصر خلاقيت و نوآوريپاورپوینت آشنايي با مهندسي خلاقيت TRIZ|34045695|oeh168905|خلاقيت , پاورپوینت خلاقيت , مهندسي معکوس اختراعات, تعریف اختراع, ويژگي‌های نظريه اختراع, نظريه اختراع, علم خلاقيت‌ شناسي, تعریف نوآوري, خلاقيت‌ شناسي اختراعات, پاورپوینت آشنايي با مهندسي خلاقيت, TRIZ,تاریخچه TRIZ
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت آشنايي با مهندسي خلاقيت TRIZ را دنبال می کنید .

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنايي با مهندسي خلاقيت TRIZ،

در قالب ppt و در 85 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


دانش خلاقيت‌شناسي و TRIZ، دانش پيشگام عصر خلاقيت و نوآوري

تعريف علم خلاقيت‌شناسي

تعاريف خلاقيت و نوآوري
خلاقيت‌شناسي اختراعات
تعريف اختراع
روش مهندسي معکوس اختراعات (REI)
TRIZ در يك نگاه و معرفي كلي
تاريخچه TRIZ

ويژگي‌های نظريه اختراع
و ...بخشی از متن پاورپوینت:

تاريخچه TRIZ:
شالوده هاي دانش TRIZ، از سال 1946 توسط گنريچ آلتشولر (پدر TRIZ)، بر اساس نتايج حاصل از مطالعه اختراعات مختلف، پايه‌گذاري شد.


اختراع در سال 1956، در روسيه (شوروي سابق) متولد گرديد. اولين اختراع آلتشولر در سن 14 سالگي انجام شد و در اداره‌ي ثبت اختراعات مشغول به كار شد. كار او كمك به مخترعين، براي ثبت اختراعاتشان بود. او در حين كار، گاهي به حل مسائل فني آنان كمك مي‌كرد. در اين دوران بود كه او دريافت، حل مسائل فني كه منجرب به اختراع و نوآوري مي‌شود، به اصول و روش‌هايي فراتر از تكنيك‌هاي خلاقيت شناخته شده تا آن هنگام نياز دارد. آلتشولر در طي مطالعات خود به اين نتيجه مهم رسيد كه ..