مهندسي ارزش در تغيير تراز گالري تزريق شماره ۲ ،(RG2) جناح راست سد کارون ۴

دانلود تحقیق با موضوع مهندسي ارزش در تغيير تراز گالري تزريق شماره ۲،(RG2) جناح راست سد کارون۴، در قالب pdf و در 7 صفحه، شامل: چکیده مقدمه پرده آب بند سد کارون4 جاده دسترسي به گالري هاي تزريقRG2 وG3 پيشنهاد تغيير تراز RG2 صرفه جويي هاي انجام شده نتيجهمهندسي ارزش در تغيير تراز گالري تزريق شماره ۲ ،(RG2) جناح راست سد کارون ۴|34005536|oeh168905|مهندسي ارزش در تغيير تراز گالري تزريق,گزارش مهندسی ارزش,مهندسی ارزش سد,مهندسی ارزش سد کارون4,گالری تزریق سد کارون4,تغییر تراز گالری تزریق,حفاری گالری تزریق,گالری های سد کارون4,قالب بندی گالری تزریق, بتن ریزی گالری تزریق
در حال حاظر شما فایل با عنوان مهندسي ارزش در تغيير تراز گالري تزريق شماره ۲ ،(RG2) جناح راست سد کارون ۴ را دنبال می کنید .

دانلود تحقیق با موضوع مهندسي ارزش در تغيير تراز گالري تزريق شماره ۲،(RG2) جناح راست سد کارون۴،

در قالب pdf و در 7 صفحه، شامل:


چکیده

مقدمه

پرده آب بند سد کارون4

جاده دسترسي به گالري هاي تزريقRG2 وG3

پيشنهاد تغيير تراز RG2

صرفه جويي هاي انجام شده

نتيجه گيري

چکیده مقاله:

سد و نيروگاه کارون۴ در ارتفاعات زاگرس و در يال جنوبي طاقديس نامتقارن کوه سفيد واقع شده است. پرده آببند و زهکش اين سد براساس شرايط زمين شناسي و زمين شناسي ساختماني، اتصال به پابده، سهولت حفاري و تزريق و انطباق با گالري هاي داخلي بدنه سد، طراحي و جانمائي گرديده است. گالري هاي پرده آببند در حين احداث تغييرات زيادي را پشت سر گذارد که به لحاظ فني، اجرايي و هم چنين کاهش زمان، هزينه و ريسک اجتناب ناپذير بود. يکي از مهم ترين تغييرات ايجاد شده در اين راستا و در حين عمليات اجرايي، طرح تغيير تراز گالري تزريق شماره ۲ واقع در جناح راست سد (RG2) از ۹۷۴ به ۹۹۸ بوده که منتج از دلايل متعدد وابسته به شرايط کارگاه در آن زمان مي باشد. اين مقاله به بررسي ميزان کاهش احجام عمليات اجرايي، صرفه جويي در زمان و حذف هزينه هاي قابل توجه احداث تونل و جاده هاي دسترسي اين طرح در راستاي مهندسي ارزش مي پردازد.